Západ slunce

20. srpna 2010 v 23:11 | Emily |  Žiju, Miluju
Pamatuju si to. Byla neděle 11 ráno. Věděla jsem, že je čas odjet. Ale on byl tak krásný. Protože on když spí.. je k zulíbání! Je těžké od něj odejít, ještě když se ani nemůžeme pořádně rozloučit. A ještě když vím, jak dlouho ho neuvidím. Nejraději bych tam zůstala s ním, nejlépe už navždy, ale každému je jasné, že tak to nechodí.
No nic, musela jsem ho opustit, jediné, co jsem stihla, bylo napsat mu naruku, jak moc ho miluji, aby náhodou na to nezapoměl =)
Dojela jsem tam kam jsem měla.. No jo, jasně že jsme se domlouvali, že přijede, ale ono je to docela dálka a okolnosti nám porstě moc neprály =/
Ale dneska konečně přijel. Neznám nic krásnějšího, než vidět ho po takové době. Když se s ním vídám každý den, tak je to sice krásné, ale.. nevím, strácí to kouzlo. Ale po pěti dnech. Když jsem ho viděla, nedokázala jsem ze sebe vypravit ani "ahoj", protože jsem byla.. no jako omámená. On nemá rád když to říkám, ale on je prostě to nejkrásnější co na světě existuje, to co mi dává ten nejkrásnější pocit, pocit štěstí a lásky. Byla jsem tak moc moc sťastná, že ho mám v náručí! Teda.. spíš, že já jsem opět v té jeho.
Pak jsme seděli na kraji lesa.. nebo spíš uprostřed lesa, na takový vyhlídce pěkný, koukali na město a na západ slunce. A.. jéé jak já byla šťastná! Kdyby to šlo aspoň nějak popsat.. Nejde to! Nejde. No seděli jsme tam pěkně dlouho, až do doby, kdy začly vycházet hvězdy a my si uvědomili, že vlastně musíme domů, že i když je to tak krásný, musí to někdy skončit. Ale skončil jen dnešní večer, moc krásnej večer, ale to štěstí, ta láska, ty neskončí nikdy. Protože nikdo mi nedá to co mi dává on, nikdo nění tak skvělý, aby ho mohl nahradit. On je pro mě vším a vždycky bude. On je můj svět.
xdtgh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama