Můj muž - můj vzor

8. prosince 2010 v 0:12 | emily |  Na Téma...
Vzor?
Někdo koho obdivujeme, ke komu vzhlížíme. Chceme být jako on nebo se mu alespoň podobat.

Můj vzor?
Když jsem byla malá jako vzor jsem měla Šmoulinku. To mi zůstalo tak trošku až do puberty. Koukněte na Šmoulov. Je to tam samej chlap a jediná Šmoulinka je holka. Tak jsem si připadala, když jsem se začala líbit klukům. Jako Šmoulinka, jediná ve světě plném kluků.
Pak úplnou náhodou se stala mým vzorem opět kreslená postavička - Emily the strange. Je podivná, uzavřená do sebe a jediné, co miluje, je její černá kočka. Také jsem měla období, kdy jsem komunikovala jen se svou čičinou. Když jsem si obarvila vlasy na černo, začala si malovat oči, hezky se oblékat a ostříhala si ofinku, tak mi lidé říkali, že se podobám, a tak se stala mým vzorem aniž by o to jedna znás usilovala.
Stále mne těší, když mě s lidé srovnávají, když mi řeknou, že vypadám jako ona. Ale změnila jsem se. Teď si příjdu spíše jako princezna. Můj princ mne vysvobodil ze Šmoulinkovského i Emilkovského prokletí. Ze samoty. Ukázal mi, co je to láska. Do té doby jsem viděla jen krásu a požitek. Díky němu miluji. Díky němu jsem šťastná.

Co z toho plyne? Můj vzor je pro mě můj přítel. Není dokonalý, nikdo není. Neříkám, že bych snad chtěla být jako on, ale spíše by mohl být vzorem pro všechny ostatní kluky, muže a pány.

tag
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama