Únor 2011

Medvídek

24. února 2011 v 20:16 | Emily |  Žiju, Miluju
Každý měl v dětství plyšáčka. Já jich měla spoustu. Milovala jsem je! Ani teď by mne neurazilo, kdyby mi někdo daroval plyšáka, vždyť je to roztomilé. Když v noci nemůžu spát a stýská se mi, přitulím se k jednomu z mých omblýbených méďů. Je to takový světle hnědý malá medvídek s roztomilím ocáskem, který mu vyčuhuje z malých zelených trenek. Dala mi ho kdysi babička, prý aby se mi nestýskalo po tátovi, když s ním nejsem. Když jsem byla malá, tak to fungovalo. Teď se k němu tulím spíš ze stesku po příteli. Je to příjemná náhraška. Není stoprocentní, ale uklidní mě to a usnu. Nestydím se za to, že spím s medvídkama ve svém věku. Nehodlám se jich nikdy vzdát!


Sex je (jako) droga

22. února 2011 v 17:27 | Emily |  Na Téma...
Sex... Pro někoho (například feministky) pouze pud. Předání genů.
Nebo v názory z minulosti (dnes ještě uznávané některými náboženskými směry či v některých zemích), že sex je hřích. PROBOHA! Kdyby bůh chtěl, aby sex byl hřích, pochybuji že by nám nadělil tolik erotogenních zón a podobných vychytávek. Kdyby měl být sex lidí opravdu jen pudová záležitost, jako je tomu u zvířat (ne u všech - například delfíni spolu spí taky pro radost :P chytrolíni), tak bychom po něm tolik netoužili. Neměli bychom například potřebu poznat při dospívání svoje tělo, děti by si ve školce nevyměňovali hračky za to, že si ukážou "pipinku" a "pindíka". Je přirozené toužit po sexu nejen když potřebujete reprodukovat svůj gen. Nebo se snad pletu? Jestli jo, dejte mi vědět!
Pro jiné zábava, pokušení či důkaz lásky. Jo.. pro mne to tak je.
Bohužel nemohu říct, že to tak bylo vždy, ale od té doby co mám stáleho přítele má pro mě slovo sex úplně jiný význam.
Když jste v nějakém vztahu jak si dokazujete lásku? Dávate si dárky, chodíte do kina, dávate si pusy.. Jo, to je hezký, ale sex je něco jako vyšší level. Pro mě je to důkaz naší lásky. Láska fyzicky.
Je krásné mít ho u sebe tak blízku, cítit jeho tělo na mém, jeho dech.. slyšet jeho srdce.
Někteří si sexováním vydělávají... řekla bych, že sex za peníze nebude nic moc - jakožto placená budete muset spát i s člověkem, co je vám odporný.. fakt to stojí za to? Můžete chytnout kdejakou fujtajblatou nemoc! A ten kdo si platí.. stojí mu za to spočit v nějaký starý cuchtě v níž se denně vykoupe 30 dalších? A ještě jí za to platit? To už bych si radši stáhla porno a seznámila paní Ruku s panem Ptáčkem! (A teď mě napadá další věc.. ale to bych musela vycenzurovat)
Sex je taky výbornej lék na hádky. Po hádce je v sexu tolik vášně, jako nikdy jindy! Chtíč vs. nenávis. Láska vs. odmítání. Všechno v jednom, hormony bojují s rozumem. Hormony většinou zvítězí. A tak to mám nejradši.
A teď trochu moudra na závěr:
V sexu záleží na mnoha věcech, je několik faktorů od kterých se odvíjí to, jak si sex užijete.
✿ nálada
✿ zdraví (při bolestech hlavy je to dost na pytel!)
✿ sex-appeal toho s kým spíme
✿ city
✿ místo (kde se sex odehrává)
✿ čas (když máte strach, že vám například ujede poslední metro a vy se nedostanete domů, tak tím spíš bude stát orgasmus za nic - jestli se k němu vůbec dostanete)
✿ Sex by měl být podle mě plný lásky a vášně:
passion
Sex = Láska
Sex = Vášeň
Láska = Vášeň
_________________
Sex = Láska + Vášeň
Láska = Sex + Vášeň
Vášeň = Láska + Sex