Alkohol - metla lidstva.

21. října 2012 v 22:01 | Emily |  Na Téma...
Každý si rád někdy propláchne mysl lihem. Je to účinné, je to legální, tak proč ne?

Já, Emily Grey, preferuji pití na úrovni. Koupit si krabicák a limču za 5 korun, to už dávno není pro mě. To hezky zajít si do báru na drink, popít s přáteli, rozumně si poklábosit, jít příjemně společensky unavená domů a druhý den se probudit bez opice za krkem. To už pak dává pití úplně jiný rozměr.

Tozhodně nechápu, jak je možné, že je alkohol legální... néé, počkat, vlastně chápu. Protože alkohol nepodboruje smysly člověka. Otupuje je. a tak se vláda nemusí bát, že by lidé pitím alkoholu přišli na něco, co by mohlo vládu shrnout. Což se o nelegálních dorgách říci nedá.. ale to už odbíhám od tématu.

Ényvej, co jsem chtěla říct je, že alkohol je velice super věcička, ale nic se nesmí přehánět a vše by se mělo dělat s jistým glancem, tedy i chlastání. Takže pokud pít, tak na úrovni.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hahaporadnevimjakouprezdivkusemmampsat. hahaporadnevimjakouprezdivkusemmampsat. | Web | 21. října 2012 v 22:19 | Reagovat

ja uz jsem z faze "chlastamo106" presla do nejakyho stadia,kdy mi fakt stacej dve piva, nebo 4 panaky a vic nepotrebuju. hlavně na to ani nemám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama